Partnerzy

Fundacja Nasza Ziemia przy programie Teledar współpracuje obecnie z następującymi firmami, jednak lista ta nie jest zamknięta - jeśli chcesz z nami współpracować zapraszamy do kontaktu!

Fundacja Nasza Ziemia jest organizacją pozarządową, założoną w 1994 roku przez Mirę Stanisławską-Meysztowicz. Realizuje cele mające status pożytku publicznego, specjalizując się w edukacji ekologicznej i obywatelskiej, ochronie środowiska oraz podnoszeniu świadomości środowiskowej społeczeństwa. Od początku swego istnienia koordynuje w Polsce kampanię "Sprzątanie świata", będącą częścią międzynarodowego ruchu na rzecz ochrony środowiska Clean up the World. W ruchu tym uczestniczy blisko 40 mln wolontariuszy na całym świecie.

Więcej informacji na http://www.naszaziemia.pl/

StaryTelefon jest częścią firmy Greenfone Sp. z o.o. - lidera w dziedzinie recyklingu i ponownego wykorzystania telefonów komórkowych w Polsce. Od wielu lat staramy się jak najskuteczniej ograniczać liczbę wyrzucanych telefonów, a nasze osiągnięcia i wiara w sens ponownego wykorzystania oraz recykling przyniosły nam reputację innowatorów i ekspertów w tej dziedzinie. StaryTelefon pomaga swoim Klientom aktywnie włączyć się w działania ograniczające zanieczyszczenie środowiska naturalnego, generować zyski , jak również dzielić się nimi z najbardziej potrzebującymi - organizacjami charytatywnymi.

Więcej informacji na http://www.starytelefon.pl© 2006 - 2020 Greenfone Sp. z o.o. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.