FAQ

1. Czy można przekazać również telefony uszkodzone ?
Oczywiście, jednak kwoty jakie za nie są oferowane są niższe niż zamieszczone w katalogu i można je określić dopiero po przetestowaniu telefonów. Z reguły większość telefonów spełnia wszelkie warunki i dostaje się za nie pełną wartość. Za pozostałe proponowano do 80% pełnej wartości. Jeżeli stopień zużycia lub uszkodzeń jest tak duży, że nie można zaproponować żadnej kwoty, telefon zostaje zutylizowany na koszt Greenfone Sp. z o.o. .

2. Jak zgłosić zakończenie zbiórki i czy płacę cokolwiek za wysłanie telefonów ?
Wystarczy się tylko skontaktować z firmą Greenfone Sp. z o. o. pod numerem tel. 22 423 58 59, 22 646 44 84 lub napisać e-mail na adres fundacja@greenfone.pl . Odbiór przesyłki realizowany jest za pomocą współpracującej firmy kurierskiej na koszt firmy, w wybranym przez Ciebie terminie.

3. Ile telefonów można przekazać ?
Nie ma limitu ilości przekazanych telefonów. Możesz nam przekazać tyle aparatów ile chcesz. Oczywiście im więcej telefonów przekażesz, tym większe wpływy otrzyma Fundacja

4. Co znajduje się w paczce powitalnej ?

Wysyłamy kartony do zbiórki oraz plakaty do rozpropagowania zbiórki. Ilość niezbędna do przeprowadzenia zbiórki zostanie uzgodniona

5. Czy do telefonów trzeba dokładać ładowarki ?
Nie, wystarczy sam telefon komórkowy, jednak jeżeli chcesz się pozbyć wszelkich akcesoriów możesz dołączyć je do paczki. Zostaną one zutylizowane na koszt Greenfone Sp. z o.o.

6. Jak sprawdzić wartość przekazywanego telefonu?
Wystarczy wejść w zakładkę "Sprawdź wartość", wybrać producenta oraz dokładny model. Pod zdjęciem znajduje się aktualna cena.

7. Jak długo trzeba czekać na wycenę ?
Gdy tylko telefony trafią do siedziby firmy Greenfone Sp. z o. o., zostaną wycenione przez techników-serwisantów, a wycena zostanie wysłana do Ciebie mailowo. Tyle właśnie otrzyma Fundacja z przeprowadzonej przez Ciebie zbiórki.

8. Nie mogę się zarejestrować?
Prawdopodobnie nie wypełniłeś właściwie wszystkich pól. Prosimy, spróbuj ponownie.

9. Nie mogę się zalogować ?
Proszę sprawdzić czy wprowadzone dane: login i hasło są prawidłowe, w haśle ważne są wielkości liter.

10. Zapomniałem hasła, jak je odtworzyć ?
Wystarczy wejść na zakładkę logowanie i kliknąć odnośnik "Jeżeli nie pamiętasz hasła kliknij tutaj", a na Twój adres e-mail zostanie przesłane hasło.
© 2006 - 2020 Greenfone Sp. z o.o. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.