Zbiórka ze Stena Recycling 16-17.09.2011

Sprzątaj świat ze Stena Recycling! Włącz się w wielką zbiórkę zużytego sprzętu AGD i RTV!
17 września 2011 (również 16 września Swarzędz i Wrocław)

Stena Recycling patronuje tegorocznej akcji Sprzątania Świata - w ramach wydarzenia organizuje zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w siedmiu miastach w Polsce.

Jest to doskonała okazja by oczyścić piwnice, domy, a nawet lasy z zalegajacego zużytego sprzętu eletryczego oraz ZBĘDNYCH TELEFONÓW! W to pro-ekologiczne działanie może się włączyć każdy! Wystarczy przynieść elektroopday do jednego z punktów zbiórki Stena Recycling.  W zamian za przyniesione sprzęty będzie można otrzymać otrzymać min. sadzonki, cebulki kwiatów, ziola. A dla najbardziej wytrwałych, którzy przyniosą Duże AGD czekać będą ekologiczne gadżety*.

Akcję zbiórki wspiera Leroy Merlin udostępniając miejsca w obrębie wybranych sklepów na zorganizowanie punktu zbiórki. Wydarzeniu patronują także Urzędy Miast, w których organizowane są punkty zbiórki elektroodpadów oraz Urząd Dzielnicy Targówek w Warszawie.

CO ZBIERAMY?

- duże AGD - pralki, kuchenki, zmywarki, lodówki,
- małe AGD i RTV - telewizory, komputery, monitory, mikrofalówki, tostery, suszarki, drukarki, czajniki elektryczne, żelazka, aparaty fotograficzne itp.

KIEDY I GDZIE?

Zbiórka odbędzie się 17 września w 7 miastach Polski: Gdyni, Łodzi, Siemianowicach Śląskich, Swarzędzu, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu. Dodatkowo w Swarzędzu i Wrocławiu zbiórka odbędzie się również w piątek 16 września.

więcej informacji: www stenarecycling.pl
© 2006 - 2020 Greenfone Sp. z o.o. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.