22. modernizacja przed nami!

Już w najbliższą środę, 4 lutego br., Fundacja SYNAPSIS otrzyma od nas energooszczędną lodówkę, w ramach programu "Zielona Stopa Filantropa".

Prowadzony od prawie 3 lat przez Fundację Nasza Ziemia Program Zielona Stopa Filantropa ma na celu poprawę efektywności energetycznej placówek dziecięcych m.in. poprzez wymianę starego sprzętu AGD na nowoczesne urządzenia wysokiej klasy energetycznej. Jest to możliwe dzięki organizowanym w całej Polsce zbiórkom zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, a w szczególności telefonów komórkowych.

W 2014 roku, w okresie od maja do września, mieszkańcy całej Polski oddawali Fundacji Nasza Ziemia swoje elektroodpady, niepotrzebne telefony komórkowe oraz pojemniki po zużytych tuszach i tonerach. Do zbiórki włączyli się również pracownicy Banku BGŻ, którzy przy okazji corocznej akcji „Sprzątanie świata – Polska“, oddali swój zużyty sprzęt elektryczny i  elektroniczny Fundacji Nasza Ziemia. Dzięki zebraniu łącznie 8 ton elektroodpadów, udało się zakupić niezbędną do codzienego funkcjonowania lodówkę dla Fundacji SYNAPSIS.
© 2006 - 2019 Greenfone Sp. z o.o. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.