27. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie

27. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie

Serdecznie zapraszamy na tegoroczne Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2014. W tym roku, podczas 27. już Targów zaprezentuje się około 700 wystawców z 20 krajów Europy i Azji, pragnących zademonstrować swoje najnowsze produkty dla modernizującej się polskiej energetyki.

Wśród wystawców spotkamy zarówno dobrze znane międzynarodowe korporacje dostarczające pełny wachlarz produktów na globalne rynki, jak też większość liczących się, krajowych dostawców najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn, urządzeń i aparatów, służących niezawodnemu wytwarzaniu i dostarczaniu energii elektrycznej.

panoramaWirtualna panorama targów Energetab 2013

Coraz więcej produktów związanych jest z podnoszeniem efektywności energetycznej wytwarzania bądź użytkowania energii oraz z zastosowaniem odnawialnych źródeł energii.

Już wkrótce poinformujemy także o przygotowywanych konferencjach oraz prezentacjach organizowanych przez naszych partnerów czy wystawców.
Jesteśmy przekonani, że prezentowane podczas targów produkty oraz towarzyszące targom konferencje zadowolą szeroką rzeszę zwiedzających, którzy od wielu lat bardzo licznie odwiedzają nasze targi.

Uprzejmie przypominamy naszym wystawcom, iż tylko do 14 sierpnia przyjmujemy zgłoszenia najnowszych i najbardziej innowacyjnych produktów do prestiżowego konkursu targowego.

Tegoroczne 27. targi ENERGETAB 2014 rozpoczną się już za 40 dni.

Zapraszamy od 16 do 17 września w godz. od 9:00 do 17:00, a 18 września w godz. od 9:00 do 15:00 - WSTĘP WOLNY.

Więcej informacji można znaleźć TUTAJ.
© 2006 - 2019 Greenfone Sp. z o.o. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.