1 kwietnia odbyły się Targi CSR

We wtorek na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyły się już po raz 5. Targi CSR. Jako Fundacja bardzo cieszymy się, że mogliśmy w nich brać udział i przedstawić uczestnikom nasze programy skierowane do firm.

Stoisko Fundacji Nasza Ziemia cieszyło się sporym zainteresowaniem. Na Targi Fundacja przyszła z zamiarem zaprezentowania swoich dwóch programów skierowanych do firm: Zielona Stopa Filantropa i Firma z Klimatem. Duża część osób odwiedzających nasze stanowisko była zainteresowana naszym modelem przeprowadzania zbiórek elektro-odpadów w ramach programu Zielna Stopa Filantropa. Wiele firm organizuje już swoje zbiórki elektro-odpadów, ale zainspirowało je to co Fundacja robi po przeprowadzeniu samej zbiórki, czyli modernizacji sprzętu AGD w placówkach pomagającym dzieciom.

“Firma z Klimatem” cieszyła się zainteresowaniem firm małych i średnich, ponieważ duże firmy mają najczęściej już swoje strategie CSR (Społeczna Odpowiedzialność Biznesu). Pojawiło się dużo pytań o możliwość animowania wolontariatów stworzonych w firmach, co bardzo nas ucieszyło.

Dużym zainteresowaniem cieszył się zorganizowany przez nas konkurs. Po odpowiedzeniu poprawnie na wylosowane pytanie z szeroko pojętej tematyki związanej ze zmianą klimatu, można było wziąć udział w losowaniu albumu “Oko Ryby” wydanym przez Fundację Nasza Ziemia.
© 2006 - 2019 Greenfone Sp. z o.o. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.