Kolejne modernizacje!

Fundacja Nasza Ziemia w ramach programu Zielona Stopa Filantropa przekaże nowoczesne urządzenia placówkom służącym kształceniu i wychowaniu dzieci.

W poniedziałek, 17. marca 2014 roku, dwie wybrane placówki z Chelma, otrzymają od Fundacji Nasza Ziemia nowoczesne i energooszczędne urządzenia AGD. O godzinie 11.30 Dom Małych Dzieci wzbogaci się o nowy odkurzacz, natomiast o 13.00 Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy otrzyma pralkę oraz żelazko. Modernizacje, które zostaną przeprowadzone w ramach programu Zielona Stopa Filantropa, były możliwe dzięki zbiórce elektroodpadów i telefonów komórkowych przeprowadzonej wśród pracowników firmy Cemex Polska Sp. z o.o.  

Prowadzony od 2 lat przez Fundację Nasza Ziemia Program Zielona Stopa Filantropa ma na celu poprawę efektywności energetycznej placówek dziecięcych m.in. poprzez wymianę starego sprzętu AGD na nowoczesne urządzenia wysokiej klasy energetycznej. Jest to możliwe dzięki organizowanym zbiórkom zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, a w szczególności telefonów komkórkowych.
© 2006 - 2019 Greenfone Sp. z o.o. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.